GUS-SS7ALF-03-1100-FD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 110 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +