GUS-SS7ALF-02-9532-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 95.3 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 14 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 95.3 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N