GUS-SS7ALF-02-33R2-FD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 33.2 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +