GUS-SS7ALF-02-2611-BA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 2.61 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 2.61 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N