- GUS-SS7ALF-02-1180-DC
GUS-SS7ALF-02-1180-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 118 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
Description
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 118 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N