GUS-SS7ALF-02-1073-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 107 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +