GUS-SS7ALF-01-8662-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 86.6 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +