GUS-SS7ALF-01-76R8-DD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 76.8 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 76.8 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N