GUS-SS4BLF-03-7321-DA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 7.32 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +