GUS-SS4BLF-03-5110-JC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 511 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +