GUS-SS4BLF-03-3921-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 3.92 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +