GUS-SS4BLF-02-9530-GC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 953 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +