GUS-SS4BLF-02-7681-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 7.68 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +