GUS-SS4BLF-02-68R1-DD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 68.1 Ohm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +