GUS-SS4BLF-02-4321-FD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 4.32 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +