GUS-SS4BLF-02-3481-GB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 3.48 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +