GUS-SS4BLF-02-1821-FA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.82 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +