GUS-SS4BLF-01-4302-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 43 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +