GUS-SS4BLF-01-1151-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.15 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +