GUS-SS4ALF-03-2403-FA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 240 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +