- GUS-SS4ALF-03-1800-DC
GUS-SS4ALF-03-1800-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 180 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description