GUS-SS4ALF-03-1503-B
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 150 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +