GUS-SS4ALF-02-7150-DA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 715 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +