GUS-SS4ALF-02-6800-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 680 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +