GUS-SS4ALF-02-6491-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 6.49 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +