GUS-SS4ALF-02-5110-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 511 Ohm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +