GUS-SS4ALF-02-32R4-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 32.4 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC- ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 32.4 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N