GUS-SS4ALF-02-2431-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 2.43 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 2.43 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N