GUS-SS4ALF-01-7872-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 78.7 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 78.7 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N