GUS-SS4ALF-01-1053-DA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 105 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 105 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N