GUS-SS4ALF-01-1002-BA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 10 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC- ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 10 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N