GUS-QSCBLF-03-8872-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 88.7 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +