GUS-QSCBLF-03-5602-G
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 56 kOhm ±2% 50mW Per Element - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +