GUS-QSCBLF-03-3010-FC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 301 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +