- GUS-QSCBLF-03-3000-FF
GUS-QSCBLF-03-3000-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 300 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description