GUS-QSCBLF-03-2261-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 2.26 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +