GUS-QSCBLF-03-1432-FD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 14.3 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +