GUS-QSCBLF-03-1002-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 10 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +