GUS-QSCBLF-02-8662-FC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 86.6 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +