GUS-QSCBLF-02-6652-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 66.5 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +