GUS-QSCBLF-02-5102-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 51 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +