- GUS-QSCBLF-02-4531-CA
GUS-QSCBLF-02-4531-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 4.53 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description