GUS-QSCBLF-02-3902-GD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 39 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +