GUS-QSCBLF-02-3600-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 360 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +