GUS-QSCBLF-02-2100-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 210 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +