GUS-QSCBLF-02-1501-DA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 1.5 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +