GUS-QSCBLF-01-6040-FD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 604 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +