GUS-QSCBLF-01-5760-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 576 Ohm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +