GUS-QSCBLF-01-3162-JD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 31.6 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +