GUS-QSCBLF-01-2742-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 27.4 kOhm ±0.1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +